Salony samochodowe
Renault Poznań

Szukasz nowego samochodu i interesuje Cię oferta koncernu Renault? W takim razie powinieneś odwiedzić któryś z salonów dealerskich tej marki w Poznaniu. Gdzie je znaleźć?

Lista salonów samochodowych

Renault Poznań - Auto Compol Dąbrowskiego

Renault Poznań - Auto Compol Kazimierza Wielkiego

Renault Poznań - Pieluszyńska

Type Text

Renault Serwis Poznań - Auto Drap

Samochód z salonu – czy się opłaca?

Dlaczego warto kupić samochód oferowany przez dealera samochodowego Renault w Poznaniu? Korzyści są wymierne i bardzo opłacalne. Zdecydowanie przewyższają fakt, że nowe auto jest droższe od używanego.

  • Gwarancja – zabezpieczenie przed wydatkami związanymi z ewentualnymi awariami w pierwszych latach użytkowania. Nie wymaga od użytkownika dodatkowych wydatków.
  • Nowoczesność – możliwość skorzystania z najnowszych rozwiązań technicznych, niedostępnych w starszych autach. Wpływa m.in. na bezpieczeństwo kierowców czy komfort jazdy.
  • Niezawodność – praktycznie dużo niższe prawdopodobieństwo uciążliwej awarii, która może być szczególnie bolesna w przypadku dłuższej podróży czy braku alternatywnego transportu.
  • Atrakcyjne finansowanie i ubezpieczenia – produkty kredytowe oraz pakiety dealerskie OC i AC są dużo korzystniejsze w przypadku aut nowych niż samochodów używanych. Salony Renault w Poznaniu oferują wiele form, które są bardzo atrakcyjne dla potencjalnego klienta.
  • Wszystkie powyższe elementy sprawiają, że często zakup nowego pojazdu będzie ostatecznie tańszy, niż modelu kilkuletniego w tej samej cenie. Nieco wyższa utrata wartości będzie bowiem rekompensowana przez niższe koszty napraw i utrzymania. Dlatego zapraszamy już dziś do poznańskich salonów Renault!

Gdzie kupić samochody marki Renault w Poznaniu?

Salony samochodowe reanault Kraków

Szukasz nowego samochodu i interesuje Cię oferta koncernu Renault? W takim razie powinieneś odwiedzić któryś z salonów dealerskich tej marki w Poznaniu. Gdzie je znaleźć?

Zakup nowego auta tej francuskiej marki nie powinien stanowić trudności. W końcu w Poznaniu i okolicy działa obecnie dwóch dealerów, którzy prowadzą kilka punktów sprzedaży.

Oczywiście we wszystkich salonach Renault w Poznaniu można zapoznać się z pełną gamą modeli tego producenta oraz wykonać jazdy próbne samochodami testowymi. Warto przy tym podkreślić, że osoby zainteresowane zakupem mogą wybrać pojazdy dostępne od ręki lub też zamówić w pełni dopasowany do potrzeb egzemplarz z fabryki. Czas oczekiwania w takiej sytuacji wynosi z reguły od jednego do trzech miesięcy.

Salony samochodowe w Poznaniu

dealer renault kraków

Dealerzy samochodowi w Poznaniu to bardzo nowoczesne przedsiębiorstwa, dbające o każdy element obsługi świadomego klienta. To nie tylko sprzedaż nowych pojazdów, ale też szeroka oferta używanych aut (z dodatkową gwarancją), Renault ASO Poznań z możliwością przeprowadzenia przeglądów gwarancyjnych czy pogwarancyjnych, a także dostęp do oryginalnych części, których nie znajdziesz w nieautoryzowanych sklepach. Pamiętaj, żeby wybrać dealera w Poznaniu, który najlepiej będzie odpowiadał Twoim potrzebom, uwzględniając oczekiwania kwotowe czy szybkość realizacji zamówienia.