Salony samochodowe
Mercedes-Benz

Mercedes to prawdziwy synonim luksusu. Salony Mercedesa w całej Polsce oferują te wyjątkowe auta w nowych odsłonach. Dlaczego warto odwiedzić i porównać salony Mercedesa w Polsce? Zobacz sam!

Lista salonów samochodowych

Mercedes-Benz MB Motors

Duda-Cars Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz

Salon i Serwis Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive

Duda-Cars Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz

Salon i Serwis Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive

Duda-Cars Van ProCenter Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz

Mercedes-Benz Kosmowski

Mercedes od dealera – co zyskujesz?

Co lepiej wybrać – używanego Mercedesa czy odwiedzić salon Mercedesa i kupić nowy samochód? Odpowiedź na to pytanie w dużej mierze zależy od sytuacji i przekonań kupującego. Nie da się jednak ukryć, że pierwsza opcja ma szereg zalet. Dlaczego dealer Mercedesa to dobry wybór?

  • Pewność – kupując nowego Mercedesa z salonu, masz gwarancję, że jest on w 100% sprawny i nie miał żadnych "przygód" w przeszłości.
  • Szeroki wybór – zamawiając auto od dealera Mercedesa, możesz je dowolnie skonfigurować i doposażyć – w zależności od tego, czy interesują Cię najbardziej komfortowe modele, czy może sportowe Mercedesy AMG.
  • Innowacyjność – Mercedes od lat jest pionierem w zakresie nowoczesnych systemów bezpieczeństwa, wsparcia kierowcy czy inforozrywki. Dlatego też decydując się na niego, masz pewność, że zawsze będziesz korzystał z tego, co najlepsze.
  • Gwarancja – to ona chroni Twój portfel przed wydatkami w trakcie eksploatacji nowego auta. Oferują ją wszystkie salony Mercedesa w Polsce.
  • Wysokie standardy obsługi –- decydując się na dowolnego Mercedesa z salonu, możesz być pewny, że zostaniesz potraktowany tak, jak na właściciela samochodu klasy premium przystało!

Koszty nowego samochodu z salonu

Salony samochodowe Mercedes

Ile trzeba zapłacić za auta, które oferują salony Mercedesa? Powszechnie mówi się, że inwestycja w nowe auto klasy premium jest zawsze nieopłacalna. W tezie jest ziarnko prawdy, bo każdy samochód zawsze traci na wartości. Dotyczy to jednak również pojazdów używanych. Pamiętaj, też, że nowy Mercedes nie wymaga napraw i wymiany elementów eksploatacyjnych, co w przypadku aut premium potrafi być bardzo kosztowne.


Do tego dealerzy Mercedesa oferują też bardzo korzystne ubezpieczenia oraz możliwość skorzystania z atrakcyjnych możliwości serwisowania. Na koniec warto też dodać, że cena odsprzedaży aut krajowych (jakie oferują salony Mercedes Benz) tego producenta będzie zawsze zdecydowanie wyższa, niż w przypadku modeli sprowadzanych. Nie ulega więc wątpliwości, że nowy Mercedes to dobry wybór.


Z kolei dla miłośników starszych modeli ciekawą alternatywą mogą być samochody używane z salonów Mercedesa. Przemawia za nimi niższa cena oraz pewność, że nie są to ściągnięte z zagranicy auta bez historii, w złym stanie technicznym. Zapraszamy do odwiedzenia salonów "z gwiazdą"!

Salony samochodowe Mercedes w Polsce

dealer mercedes

Salony Mercedesa to zwykle miejsca o wysokim standardzie obsługi klienta, dbające o każdy detal i odpowiednią atmosferę. Są świetnie wykończone i zatrudniają najlepszych pracowników. Każdy salon Mercedesa ma katalog produktowy konfiguracji tych pojazdów i sprzedaje wiele rodzajów aut – od limuzyny, przez SUVy, po pojazdy użytkowe. Warto z nich skorzystać! Autosalon Mercedes Benz to rozwiązanie również dla fanów innych marek, jeżeli dealer ma w ofercie pojazdy używane. U nas sprawdzisz ofertę różnych dealerów i wybierzesz ten, który jest najlepszy dla siebie.