Toyota – salony samochodowe w Poznaniu

Toyota Hybryda

Gdzie kupić samochody marki Toyota w Poznaniu?

Spośród różnych marek samochodów jedną z najchętniej wybieranych w Polsce i na świecie jest Toyota. Jeśli chcesz wiedzieć, co decyduje o tej popularności i gdzie w Poznaniu kupić nowe auto tego producenta, to zapraszamy do lektury. 

Gdzie się kupuje nowe auta? Oczywiście w dobrym salonie samochodowym! Dlatego też warto wiedzieć, że w przypadku Toyoty sieć sprzedaży jest bardzo rozbudowana – także w Poznaniu i okolicach. Obecnie modele tej marki kupić można u trzech dealerów:

  • Toyota Poznań Center – przy ul. Bobrzańskiej 5.
  • Toyota Ukleja – przy ul. Obornickiej 132.
  • Toyota Bońkowscy – przy ul. Platynowej 2 w Komornikach i Poznańskiej 10 w Sadach.

Zwolenników samochodów używanych z salonu zainteresuje z kolei punkt dealerski Toyota Lexus Ukleja na ul. Zawady 38. Oferuje on sprawdzone pojazdy poleasingowe, demonstracyjne czy też pozostawione w rozliczeniu. Jest to z pewnością doskonała opcja dla tych, którzy lubią liczyć każdą złotówkę i nie mają zaufania do nieznanych sprzedawców w komisach.

Nowa Toyota z salonu – czyli innowacyjność, niezawodność i bezpieczeństwo!

Popularność poszczególnych modeli Toyoty nie wynika jednak tylko ze sprawnej sieci dealerskiej. Największą siłą tej marki są oczywiście poszczególne samochody, które łączy:

  • Szeroko pojęta innowacyjność – obejmująca zarówno nowoczesne jednostki napędowe, także hybrydowe i elektryczne, jak i zaawansowane rozwiązania z dziedziny komfortu czy użyteczności.
  • Wysoka niezawodność – która sprawia, że koszty eksploatacji Toyot są bardzo niskie, a ich późniejsza cena odsprzedaży wysoka.
  • Bezpieczeństwo – wynikające ze stosowania materiałów o podwyższonej wytrzymałości oraz zaawansowanych systemów ochrony biernej i czynnej.

Połączenie tych trzech cech sprawia, że każda Toyota jest po prostu dobrym samochodem, który z pewnością nie zawiedzie zarówno kierowcy, jak i pasażerów. Na pewno więc opłaca się zajrzeć do salonów aut tej marki w Poznaniu i sprawdzić, czy nie czeka w nich egzemplarz wręcz idealny – zarówno dla Ciebie, jak i Twoich bliskich!

Salony samochodowe w Poznaniu

Poznań | Kraków

Toyota Ukleja

ul. Pilska 45
64-850 Ujście k/Piły
☎ +48 67 210 51 00

Reguralna kontrola pojazdów oraz ich serwis

Toyota Ukleja

ul. Obornicka 132
62-002 Suchy Las
☎ +48 61 811 75 70

Polecany serwis ASO dla samochodów marki Toyota

Autoryzowany Serwis Blacharsko-Lakierniczy

ul. Obornicka 14
62-002 Złotkowo k/Poznania
☎ +48 61 855 28 20

Oryginalne części zamienne dla samochodów marki Toyota

Toyota Poznań Centrum

ul. Bobrzańska 5
61-248 Poznań
☎ +48 61 872 35 00

Oryginalne części zamienne dla samochodów marki Toyota

Toyota Bońkowscy

ul. Platynowa 2
62-052 Komorniki
☎ +48 61 849 45 00

Oryginalne części zamienne dla samochodów marki Toyota