Toyota – salony samochodowe w Krakowie

Wnętrze Toyoty

Gdzie kupić samochody marki Toyota w Krakowie?

Niezawodność, nowoczesność, bezpieczeństwo i komfort – wszystkie te cechy obecne w samochodach Toyoty. Gdzie w Krakowie można nabyć auta tej marki?

Sieć dealerów Toyoty w Polsce jest obecnie bardzo rozwinięta. Nie powinno to zresztą dziwić, gdyż koncern ten od lat jest jednym z liderów sprzedaży samochodów na świecie. Obecnie w Krakowie działają trzy salony tej marki:

  • Toyota Romanowski Kraków przy alei Gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 6.
  • Toyota Kraków Anva przy ul. Pokoju 57.
  • Toyota Dobrygowski przy ul. Częstochowskiej 30 w Modlnicy pod Krakowem.

Wszystkie one dają możliwość zapoznania się z wszystkimi dostępnymi w Polsce modelami Toyoty oraz przeprowadzenia jazd próbnych egzemplarzami testowymi.

Zakup Toyoty z salonu – krok po kroku

Co jasne, zakup nowego samochodu z reguły nie odbywa się jednego dnia. Dlatego warto wiedzieć, jak przebiega cały proces, by być do niego jak najlepiej przygotowanym. Pierwszym krokiem jest oczywiście nawiązanie kontaktu z salonem i wstępne zapoznanie się ze szczegółami oferty. Następnie, po wyborze najlepiej pasujących modeli, warto przeprowadzić jazdy próbne oraz poznać szczegóły zamówienia, oraz rodzajów finansowania. Możliwości jest tu bowiem kilka. Można wziąć samochód dostępny od ręki z placu lub też zamówić dedykowany model z fabryki. Co więcej, salony samochodowe Toyoty oferują też różne opcje kredytów, leasingu czy zakupu za gotówkę. Gdy samochód jest już gotowy do odbioru, kupujący musi dokonać jego rejestracji, po której pozostaje już tylko wyjechanie nim z salonu.

Samochody używane z salonu – dlaczego warto?

Mówiąc o autach z salonów, trzeba też wspomnieć o proponowanej przez nie ofercie samochodów używanych. Wśród nich znaleźć można trzy grupy pojazdów:

  • egzemplarze 1-2 letnie poleasingowe,
  • samochody 1-2 letnie demonstacyjne,
  • auta starsze – oddane w rozliczeniu.

Co warte podkreślenia, wszystkie one są dokładnie sprawdzone przez dealera i z reguły objęte roczną gwarancją. Dzięki temu stanowią one doskonałą alternatywę dla samochodów z różnego rodzaju komisów czy od handlarzy – których faktyczny stan często jest zagadką. Zapraszamy więc do salonów Toyoty w Krakowie!

Salony samochodowe w Krakowie

Poznań | Kraków

Toyota Romanowski Kraków

ul. Aleja Bora-Komorowskiego 6
31-466 Kraków
☎ 12 390 76 46

Okresowa kontrola pojazdów oraz montaż oryginalnych części zamiennych

Toyota Dobrygowski Kraków Modlnica

Częstochowska 30
32-085 Modlnica
☎ 12 442 05 00

Serwisowanie samochodów Toyota

ANWA Toyota AL POKOJU

Aleja Pokoju 57
31-564 Kraków-Nowa Huta
☎ 12 297 26 92

Okresowy przegląd pojazdów oraz serwis samochodów marki Toyota