slider
Salony samochodowe
TOYOTA
slider
Salony samochodowe
TOYOTA
Toyota Supra 2019 przód

Toyota – salony samochodowe

Zakup nowego samochodu z salonu? To wcale nie jest takie trudne w realizacji, szczególnie jeśli wybierze się dobrą i sprawdzoną markę – taką, jak Toyota. Jak podejść do tego tematu nabycia modelu tego koncernu?

Gdzie kupić samochody marki Toyota?

Zalanie polskiego rynku używanymi samochodami z zagranicy sprawiło, że dla wielu osób nabycie nowego pojazdu stało się wręcz synonimem bogactwa. Na szczęście jednak przekonanie to powoli się zmienia, na co wpływa ma często marna jakość sprowadzanych pojazdów o nieznanej historii. Duże znaczenie ma też z pewnością rozbudowa oferty oraz sieci salonów samochodowych poszczególnych marek, które oferują coraz to ciekawsze możliwości finansowania oraz atrakcyjne rabaty. A co dodatkowo przemawia za wyborem nowego samochodu od Toyoty? 

Toyota z salonu – dlaczego warto?

  • Szeroka gama – każdy kierowca ma swoje wymagania, dotyczące przeznaczenia samochodu. Jedni potrzebują małego miejskiego auta, by dojeżdżać do pracy, innym niezbędne jest rodzinne kombi, a jeszcze inni oczekują sportowych emocji. Japońska marka doskonale to rozumie i oferuje wiele różniących się od siebie modeli.
  • Nowoczesność – Toyota od lat jest jednym z liderów, jeśli chodzi o wykorzystanie nowych technologii w motoryzacji. Sięgając po jej modele można mieć więc pewność, że będą wyposażone w niezawodną i innowacyjną elektronikę.
  • Pewność – postawienie na nowe auto z salonu to też spokój użytkowania. A zapewnia go niska awaryjność oraz wieloletnia gwarancja mechaniczna.

Samochody używane z salonu Toyoty – jakie mają zalety?

Toyota to z pewnością ciekawa opcja dla każdego, kto szuka nowego auta. Co jednak zrobić, gdy chcemy jak najwięcej oszczędzić? Wtedy idealnym rozwiązaniem będą samochody używane z dowolnego salonu tej marki. Tego typu pojazdy są bowiem zdecydowanie tańsze, lecz jednocześnie w dalszym ciągu pewne. Za ich sprawność odpowiada bowiem dealer, który udziela kupującemu minimum rocznej gwarancji. Dzięki temu za stosunkowo niewielkie pieniądze można wejść w posiadanie naprawdę dobrego samochodu, który nie przyprawi właściciela o ból głowy, z racji wad ukrytych czy zatajonej przez handlarza wypadkowej przeszłości. Sprawdź już dziś, jakie Toyoty czekają na Ciebie w całej Polsce!

Salony samochodowe Toyota

Poznań | Kraków

Toyota Romanowski Kraków

ul. Aleja Bora-Komorowskiego 6
31-466 Kraków
☎ 12 390 76 46

Usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne

Toyota Ukleja

ul. Obornicka 132
62-002 Suchy Las
☎ +48 61 811 75 70

Serwis oraz przeglądy okresowe dla samochodów marki Toyota

Toyota Poznań Centrum

ul. Bobrzańska 5
61-248 Poznań
☎ +48 61 872 35 00

Oryginalne części zamienne dla samochodów marki Toyota

Toyota Bońkowscy

ul. Platynowa 2
62-052 Komorniki
☎ +48 61 849 45 00

Oryginalne części zamienne dla samochodów marki Toyota

Autoryzowany Serwis Blacharsko-Lakierniczy

ul. Obornicka 14
62-002 Złotkowo k/Poznania
☎ +48 61 855 28 20

Usługi serwisowe świadczone na najwyższym poziomie

Toyota Ukleja

ul. Pilska 45
64-850 Ujście k/Piły
☎ +48 67 210 51 00

Utrzymanie samochodów w jak najlepszym stanie techicznym dzięki serwisowanie w ASO