Renault – salony samochodowe w Poznaniu

Renault Initiale

Gdzie kupić samochody marki Renault w Poznaniu?

Szukasz nowego samochodu i interesuje Cię oferta koncernu Renault? W takim razie powinieneś odwiedzić któryś z salonów dealerskich tej marki w Poznaniu. Gdzie je znaleźć?

Zakup nowego auta tej francuskiej marki nie powinien stanowić trudności. W końcu w Poznaniu i okolicy działa obecnie dwóch dealerów, którzy prowadzą kilka punktów sprzedaży:

  • Dealer Pieluszyńska – salony przy ul. Kościelnej 58 w Poznaniu i Obornickiej 137 w Suchym Lesie.
  • Dealer Auto Compol – salony przy ul. Dąbrowskiego 449-451 i Kazimierza Wielkiego 1 w Poznaniu oraz przy ul. Rivoliego 2b w Luboniu.

Oczywiście we wszystkich salonach Renault można zapoznać się z pełną gamą modeli tego producenta oraz wykonać jazdy próbne samochodami testowymi. Warto przy tym podkreślić, że osoby zainteresowane zakupem mogą wybrać któreś z aut dostępnych od ręki lub też zamówić w pełni dopasowany do potrzeb egzemplarz z fabryki. Czas oczekiwania w takiej sytuacji wynosi z reguły od jednego do trzech miesięcy.

Samochód z salonu – czy się opłaca?

Jednym z najczęściej podnoszonych argumentów przeciw zakupowi samochodu z salonu jest słaba opłacalność takiego działania. W końcu auta takie są droższe niż używane i szybko tracą na wartości. Jednak z drugiej strony warto pamiętać, co dostaje się w zamian:

  • Gwarancja – czyli zabezpieczenie przed wydatkami związanymi z ewentualnymi awariami w pierwszych latach użytkowania.
  • Nowoczesność – czyli możliwość skorzystania z najnowszych rozwiązań technicznych, niedostępnych w starszych autach.
  • Niezawodność – czyli dużo niższe prawdopodobieństwo uciążliwej awarii, która może być szczególnie bolesna w przypadku dłuższej podróży czy braku alternatywnego transportu.
  • Ochrona – czyli gwarancja sprawności wszystkich systemów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo bierne i czynne.
  • Atrakcyjne finansowanie i ubezpieczenia – z reguły produkty kredytowe oraz pakiety dealerskie OC i AC są dużo korzystniejsze w przypadku aut nowych niż samochodów używanych.

Wszystkie powyższe elementy sprawiają, że często zakup nowego pojazdu będzie ostatecznie tańszy, niż modelu kilkuletniego w tej samej cenie. Nieco wyższa utrata wartości będzie bowiem rekompensowana przez niższe koszty napraw i utrzymania. Dlatego zapraszamy już dziś do poznańskich salonów Renault!

Salony samochodowe w Poznaniu

Poznań | Kraków

Auto Compol S.A.

ul. Rivoliego 2B
62-030 Luboń
☎ +48 61 810 21 30

Profesjonalny przegląd auta oraz jego serwis

Renault Pieluszyńska

ul. Obornicka 137
62-002 Suchy Las
☎ +48 61 811 60 61

Okresowe przeglądy aut oraz naprawa częći

Auto Compol S.A.

ul. Dąbrowskiego 449-451
60-451 Poznań
☎ +48 61 625 29 41

Okresowe przeglądy aut oraz naprawa częći

Auto Compol S.A.

ul. Kazimierza Wielkiego 1
61-001 Poznań
☎ +48 61 858 11 60

Serwis samochodowy Renault