Mercedes – salony samochodowe w Krakowie

Mercedes AMG

Gdzie kupić samochody marki Mercedes w Krakowie?

Każdy, kto choć raz jeździł autami klasy premium, doskonale zdaje sobie sprawę, jak mocno różnią się one od tych, które oferują popularne marki. Zapewniają one niesamowity komfort, wygodę oraz doskonałe osiągi. Typowym przedstawicielem tej klasy jest oczywiście Mercedes. Gdzie szukać dealerów tego koncernu w Krakowie? 

Wbrew pozorom sieć salonów Mercedesa w Polsce jest całkiem rozbudowana. Ma to olbrzymie znaczenie dla klientów, którzy chcąc odbyć jazdę próbną, czy też zapoznać się z gamą modelową, nie muszą daleko jeździć. Co więcej, większa liczba dealerów wywołuje też naturalną konkurencję między nimi – co owocuje jeszcze lepszymi ofertami dla użytkowników. Świetnym przykładem na prawdziwość tych słów jest Kraków, w którym działa kilka salonów tej marki. Co ciekawe, można w nich kupić zarówno auta nowe, jak i samochody używane z charakterystyczną gwiazdą na masce. Warto w tym miejscu też dodać, że szczególnie druga opcja jest bardzo korzystna w porównaniu z zakupem np. w komisie. Cena oferowanych kilkuletnich aut jest bowiem dużo niższa niż nowych, a ich jakość gwarantowana przez autoryzowaną firmę.

Kup mercedesa – zyskaj komfort i emocje

Wiele osób myśli, że zakup mercedesa to tylko fanaberia. Nie jest to jednak prawda. Decydując się na nowe auto koncernu ze Stuttgartu, wybiera się bowiem nieprzeciętny komfort, najwyższą jakość oraz wspaniałe osiągi. Te ostatnie są szczególnie imponujące w przypadku wszystkich mercedesów AMG, które są profesjonalnie usportowionymi wersjami "cywilnych" modeli. Dla osób stawiających na komfort idealne będą z kolei wszystkie limuzyny tej marki, które sprawią, że każda podróż będzie przyjemnością, a nie nerwowym oczekiwaniem na jej zakończenie. Z pewnością więc warto odwiedzić dowolny salon Mercedesa w Krakowie i zapoznać się z dostępnymi tam samochodami nowymi i używanymi. Być może czeka tam egzemplarz idealny dla Ciebie!

Salony samochodowe w Krakowie

Poznań | Kraków

Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o., Sp. k.

ul. Zawiła 3
30-418 Kraków
☎ +48 12 298 42 20

Rzetelna realizacja usług serwisowych

Jan Kosmowski Mercedes-Benz

Ofiar Dąbia 2b
31-566 Kraków
☎ +48 12 417 57 07

Rzetelna realizacja usług serwisowych

Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o., Sp. k.

ul. Armii Krajowej 21
30-150 Kraków
☎ 12 639 55 00

Kompleksowe usługi konserwacyjno-przeglądowe